Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een passwoord
Een dame hielp haar man bij het installeren van een computer. Tijdens de procedure vroeg ze haar man om een passwoord in te voeren om te kunnen inloggen. De man was in een amoureuze bui, en om zijn vrouw te verrassen en haar aandacht te trekken, gaf hij +PENIS+ in als passwoord.Zijn vrouw viel bijna van haar stoel van het lachen toen de computer antwoordde: "passwoord niet lang genoeg".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Geheim (6.9/10)
Jantje gaat naar de speeltuin en komt Annemiekje tegen. Hij zegt:"Ik moet je iets laten zien, maar het is zo geheim dat het niet hier kan. Het moet bij mij thuis gebeuren."
...
Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Lappie is dood! (7.05/10)
Een jongentje had een lapjeskat, die zijn ouders de naam Lappie hadden gegeven. Op zekere dag komt Jantje thuis van school en zegt zijn moeder:"Ik heb slecht nieuws; Lappie is dood." Jantje ...Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
Spiegel (6.39/10)
Een boer werkt op zyn land en oppeens ziet hij wat glinsteren. Hij stapt van zijn tractor af en loopt naar het glinsterende object af. Hij pakt het op. De boer had nog nooit eerder zoiets gezien.Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
