Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Brandweer
Op een dag komt een brandweerman thuis van zijn werk en zegt tegen zijn vrouw: "We hebben een nieuw oproepsysteem bij de brandweer:Bel 1 gaat en we springen in onze kleren.
Bel 2 gaat en wij glijden naar beneden.
Bel 3 gaat en we wippen in de wagens, gereed om uit te rukken.
Als ik vanaf nu roep 'Bel 1', wil ik dat ge uw kleren uittrekt, als ik roep 'Bel 2', spring je in bed en als ik 'Bel 3' roep, vrijen we de ganse nacht."
De volgende nacht als hij thuiskwam riep hij 'Bel 1' en zijn vrouw trok prompt haar kleren uit. Dan 'Bel 2' en de vrouw wipte in bed.
Dan 'Bel 3' en de vrijpartij startte.
Na enkele minuten riep de vrouw: "Bel 4".
Hij vroeg totaal verrast: "Wat is Bel 4?"
"Rol meer slang uit," antwoordde zij, "ge komt bijlange nog niet tot aan het vuur."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
een afgesneden penis (6.02/10)
Een man en vrouw zitten in de wagen en hebben een verschrikkelijke ruzie. De man heeft de vrouw bedrogen en zij wil het daar niet bij laten. Het loopt uit de hand en de vrouw neemt een mes, snijdt zij...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Staat hier soms bakker? (7.96/10)
Een vrouw zegt tegen haar man voordat hij naar zijn werk gaat:"Mijn nachtlampje doet het niet. Zou jij daar straks even naar willen kijken?"
Geïrriteerd wijst de man naar zi...
Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Sex op Mars (7.91/10)
Marc en Maureen waren op Mars aangekomen na genoeg airmiles te hebben gespaard. Ze spraken met een echtpaar van Mars over van alles en nog wat. Marc vroeg of er op Mars een effectenbeurs was, of ze ...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
