Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hengelaar
Een grapjas installeert zich tussen de hengelaars met een lijn zonder koord aan. Een voorbijganger passeert geamuseerd bij het zien van deze gek en vraagt: "Awel, hebt ge er al veel gevangen vandaag?"Nog meer geamuseerd antwoordt de hengelaar: "Gij zijt vandaag al de zestiende!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Wat staat er op het graf van.. (7.06/10)
- een telefoniste? Opgehangen.- een computerfreak? Game over.
- een schoonmaakster? Opgeruimd staat netjes.
- een bakker? Alleen voor beschuit kom ik e...
Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
Pilsje bewaken (6.69/10)
Een man moet in de druk café even naar de WC. Om te voorkomen dat zijn zojuist getapte pilsje wordt opgedronken, zet hij er een briefje bij. Op het briefje staat: 'Ik heb erin gespuugd.' Als de man te...Mop verder lezen (Je hebt 52% gelezen)
Alles gestolen! (6.84/10)
Een dronkenman belt het politiebureau. Hij lalt, agent, het is heel erg. Alles is uit mijn auto gestolen. Het stuur, de pedalen, de handrem, noem maar op. We komen zo meteen kijken zegt de agent. Vijf...Mop verder lezen (Je hebt 63% gelezen)
