Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Beledigd
Een man moet voor de rechtbank verschijnen, omdat hij een agent 'ezel' noemde.Na een hele preek van de rechter vraagt de man: "Dus ik mag een agent geen 'ezel' noemen?"
"Nee dat mag niet" antwoordt die, waarna de man vraagt: "Maar mag ik een ezel dan 'agent' noemen?"
De rechter vindt dit maar een domme vraag en antwoordt: "Natuurlijk mag dat we.l"
Wanneer de man de rechtbank uitstapt passeert hij de beledigde agent en zegt: "Dag agent."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Als je over de duivel spreekt. (6.24/10)
Leraar Jansens stormde boos binnen bij de directeur."Ongelooflijk hoe brutaal de kinderen van tegenwoordig zijn!" brieste hij.
Ik gaf Julien Peeters een uitbrander wa...
Mop verder lezen (Je hebt 48% gelezen)
Bertje Tattoo (7.59/10)
Op een zomerse dag, stapt er een homo binnen bij Bertje tattoo. Hij vraagt of hij een ferrari op zijn piemel kan tatoeëren. Ja zegt Bertje tattoo dat gaat allemaal. Allee doe u broek maar naar benede...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Yuppie (7.9/10)
Er was er eens een herder die met zijn schapen langs de kant van de weg liep. Plots dook er een spiksplinternieuwe Cherokee Jeep op, bestuurd door een man in een Hugo Boss hemd, Nike baskets, Rolex ho...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
