Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Opgepast!!!

Dit is de laatste nieuwe manier dat u beroofd wordt.
Ik had het voor op de parking van de Makro.
Er komen 2 jonge meisjes, met alles erop en eraan, van ongeveer 18 jaar op je auto af. Terwijl één van de meisjes je vensters begint te wassen, komt de andere tegen je praten. Ze buigt voorover waarbij haar borsten bijna uit haar t-shirt vallen. Onmogelijk om niet te kijken. Als je drinkgeld wil geven voor het venster-wassen, vragen ze of je hen naar een andere parking kan voeren. Onderweg beginnen ze eerst onderlinge seksspelletjes. Na een tijd kruipt er ééntje naast jou en geeft je een pijpbeurt. Maar pas op: want ondertussen steelt de tweede je portefeuille.

Mij is het voorgevallen vorige maandag en dinsdag en woensdag en donderdag en vrijdag...



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Dopey bij de paus (7.88/10)

De zeven dwergen gaan naar het Vaticaan en, aangezien ze een audiëntie hebben gevraagd en omdat ze DE zeven dwergen zijn, worden ze naar de paus gebracht. Dopey staat vooraan.
"Dopey, mijn...

Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)


Mannen (7.6/10)

- Vrijwel al het naakt op TV is vrouwelijk
- Als je vijf dagen weg gaat, hoef je maar één koffer mee te nemen
- De rij voor het toilet is altijd minstens 80% korter
- Je krijgt...

Mop verder lezen (Je hebt 6% gelezen)


De 3 opdrachten (8.01/10)

Een vreemdeling komt in de stad en gaat een bar binnen. Achter de bar ziet hij een grote ton die tot de rand is gevuld met 10-eurobiljetten. De man schat dat er duizenden euro's in moeten zitten.

Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)


Mop details

Categorie: Algemeen
Moppentapper: Clam
Datum: 07-04-2019
Maal bekeken: 10873
Aantal stemmen: 80
Gemiddelde score: 7.26

11
1
2
1
3
6
5
14
10
27
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish