Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hamer
Een man staat voor de rechter op beschuldiging van dubbele moord.De rechter zegt: "U wordt ervan verdacht uw vrouw te hebben doodgeslagen met een hamer."
Achterin de rechtszaal schreeuwt een man: "Vuile hufter!"
De rechter gaat door: "U wordt er tevens van beschuldigd uw schoonmoeder te hebben doodgeslagen met dezelfde hamer."
Achterin de rechtszaal schreeuwt de man nu: "Vuile, smerige hufter!"
De rechter stopt, kijkt de man achterin de zaal aan en zegt: "Meneer, ik begrijp uw woede en frustratie, maar u zult uzelf echt in acht moeten nemen, anders laat ik u uit deze rechtszaal verwijderen. Heeft u dat goed begrepen?"
De man antwoordt: "Neemt u me niet kwalijk edelachtbare, maar ik woon al 15 jaar naast die vuile, smerige rothufter en elke keer als ik een hamer van hem wilde lenen, zei hij dat hij er geeneen had!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De 12 kinderen (7.05/10)
Een vrouw gaat naar de winkel, ze maakt een praatje met de winkelier.De winkelier vraagt: Hoeveel kinderen heb je en hoe noemen ze?
Vrouw: 12: Jan, jan, jan, jan, jan, jan, jan, jan, j...
Mop verder lezen (Je hebt 45% gelezen)
Dat is logica! (6.97/10)
Jef, Eddy en Karel zijn 3 vrienden die elkaar al sinds hun middelbare school niet meer zijn tegengekomen.Op een dag komt Jef Eddy tegen.
Jef: "Da's lang geleden Edd...
Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Rechtzaak (7.19/10)
Een aanklager vroeg aan zijn eerste getuige, een oude vrouw, om te gaanstaan. Hij wendde zich tot haar en vroeg: "Mevrouw Bakker kent u mij?"
Ze antwoordde: "Ja zeker, k...
Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
