Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Onrechtvaardig
Wat hebben de mensen toch tegen gemeentewerkers, die mensen doen toch niets?Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Schat, lieveling, duifje... (7.98/10)
Een ouder echtpaar nodigde de buren uit om te komen eten. Telkensals de oude man zijn vrouw iets vroeg, begon hij met 'schat', 'lieveling', 'duifje', 'honnepon' enzovoorts.
De buren war...
Mop verder lezen (Je hebt 32% gelezen)
How to grow your breasts (6.43/10)
Fresh from her shower, a woman stands in front of the mirror, complaining to her husband that her breasts are too small. Instead of characteristically telling her it's not so, the husband uncharacteri...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Louis en de F16 (6.89/10)
Louis heeft de eerste prijs gewonnen met de tombola van de fanfare. Hij krijgt een rondvlucht in een F-16 van de luchtmacht. Hij biedt zich op Kleine Brogel aan om de prijs in ontvangst te nemen. De p...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
