Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Kantoorhulp gezocht
Een klein bedrijfje zocht naar een kantoorhulp. Ze zetten een bord voor het raam met het volgende erop:Hulp gezocht. Moet kunnen typen, goed met de computer over
weg kunnen en tweetalig zijn. We zijn voor gelijke kansen voor iedereen.
Een korte tijd daarna dribbelde er een hond langs het raam, zag het bord en ging naar binnen. Hij keek de receptionist aan, kwispelde met zijn staart, liep naar het bord en begon te huilen.
De receptionist kreeg door wat hij bedoelde en ging naar de manager toe. De manager keek naar de hond en was op zijn zachtst gezegd verbaasd. Echter, de hond leek vastbesloten, dus hij liet hem binnen. De hond sprong op een stoel en staarde manager aan.
De manager zei: "Ik kan je niet aannemen. Op het bord staat dat je moet kunnen typen."
De hond sprong van de stoel af en slaagde erin om een perfecte letter uit te typen. Hij haalde het papier uit de typemachine en gaf het aan de manager. De manager was stomverbaasd, maar zei toen tegen de hond: "Op het bord staat, dat je goed met de computer overweg moet kunnen."
De hond sprong weer van de stoel af en ging naar de computer. De hond liet zijn expertise zien met verscheidene programma's en maakte een voorbeeldspreadsheet en database en liet het aan de manager zien.
De manager was verbijsterd. Hij keek naar de hond en zei: "Ik begrijp dat je een hele intelligente hond bent en dat je interessante vaardigheden bezit. Ik kan je echter nog steeds die baan niet geven."
De hond sprong op, ging naar een kopie van het bord toe en legde zijn poot op de volgende zin: " We geloven in gelijke kansen voor iedereen". De manager zei: "Ja, maar er staat ook dat je tweetalig moet zijn."
De hond keek hem recht in het gezicht aan en zei: "MIAUW"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Single? (6.3/10)
A girl walks into a supermarket and buys the following:1 bar of soap
1 toothbrush
1 tube of toothpaste
1 loaf of bread
1 pint of milk
1 apple
...
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Ik zei nu eens nee... (6.98/10)
"Bent u er nu alweer? "vraagt de beambte van de burgerlijke stand als Roosje haar vierde onecht kind komt aangeven.
"Ik heb u toch al zo vaak gezegd 'NEE' te zeggen tege...
Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)
Barbecue (7.38/10)
Na vele lange koude wintermaanden komt de lente eindelijk in het land en kunnen we ons beginnen klaar maken voor het BBQ-seizoen. Om hiermee goed van start te gaan is het natuurlijk héél belangrijk om...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
