Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Mond-op-mondbeademing
Een meisje van 17 gaat naar de dokter. Ze heeft last van duizeligheid en misselijkheid.De dokter zegt: "Gefeliciteerd, u bent al 3 maanden zwanger!" "Dat kan toch niet, ik heb het nooit gedaan!" "Toch ben je zwanger, denk na! Wat gebeurde er 3 maanden geleden?"
"Wacht es... ik was bijna verdronken, een jongen redde me en toen... maakte die klootzak me wijs dat hij mond-op-mondbeademing moest uitvoeren!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Geest van de lamp (6.96/10)
Een ambtenaar komt bij het opruimen van een lang vergeten archiefkast een oude, koperen olielamp tegen. Als hij het stof ervan af wrijft, verschijnt er bij toverslag een geest die hem drie wensen toes...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Miljonair (6.73/10)
De ene tegen de andere,- Ik ben miljonair geworden door de belastingen
- Hoe kan dat nu?
- Oh, is was daarvoor multimiljonair...
...
Mop verder lezen (Je hebt 126% gelezen)
Hoelang ist beestje dood? (7.27/10)
Een oude jongman van 55 jaar en nog steeds maagd droomt ganse nachten van seks. Graag zou hij eens naar de hoertjes gaan maar daar heeft hij het geld niet voor. Op een dag wint hij met de lotto een kl...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
