Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Totalloss
Komt een vrouw met haar zoontje bij de dokter.Dokter: "Zegt u het maar mevrouw?"
Vrouw: "Mijn zoontje heeft pijn in zijn hoofd, benen, billen, armen,..." en zo gaat ze nog even 5 minuten door...
Dokter: "Nou kleedt u zich maar uit!"
Vrouw: "Nee, ik kom niet voor mezelf" maar voor mijn zoontje."
Dokter: "Tja, dat is het hem nou juist, deze is totalloss...
We gaan een nieuwe maken!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bankautomaat (6.96/10)
Voor alle klanten van de KBC bank! De KBC bank aan de dorpstraat heeft als eerste bank in België vanaf 1 maart 2000 een "drive thru" bankautomaat in gebruik genomen. Geld afhalen zonder je a...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
De postbode zijn rondes (6.96/10)
Al twintig jaar lang komt de postbode tijdens zijn ronde bij de familie Peeters een kopje koffie drinken. Op een dag belt hij aan, maar er komt niemand opendoen. De buurman, die in de tuin aan het wer...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Begin al maar te eten... (7.63/10)
Er komt een vertegenwoordiger in stofzuigers langs bij een boerderij. Hij belt aan, de boerin doet open. De vertegenwoordiger begint te praten: 'Dag mevrouw, ik ben vertegenwoordiger van hele goede st...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)