Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Vrouwen verloren
Twee mannen lopen ieder tamelijk zenuwachtig door de supermarkt, wanneer de een met zijn karretje opbotst tegen dat van de ander."Kijkt u toch een beetje uit!"
"Och, neem me niet kwalijk," verontschuldigt de ander zich, "ik ben gewoon een beetje nerveus. Ik zoek al een kwartier naar mijn vrouw."
"Ik ook! Ik zoek de mijne ook!"
"Waarom zoeken we dan niet samen?"
"Uitstekend idee. Hoe ziet uw vrouw eruit?"
"Ze is blond, heeft blauwe ogen en volle lippen en draagt een strakke rode jurk met een royaal decolleté. En uw vrouw? Hoe ziet zij eruit?"
"Laat mijn vrouw maar zitten, we gaan de uwe zoeken!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Het ongeval van Tarzan (6.98/10)
Tarzan krijgt een ongeval en moet hierdoor een oog, een arm en zijn penis missen. Hij gaat ten rade bij een wonderdokter die hem eens goed bekijkt. "Kijk" zegt hij, "ik heb geen onderde...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Jantje brengt verslag uit (7.84/10)
Het is zondagmiddag en de ouders van Jantje hebben onweerstaanbare zin in een potje sex. Helaas, Jantje is in het appartement en omdat er slecht weer voorspeld is hebben ze liever dat Jantje niet naar...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Ik hou van... (6.21/10)
Een man komt bij de dokter binnen en zegt dat zijn vrouw hem gestuurd heeft, omdat zij het abnormaal vind, dat hij van katoenen sokken houd. Zegt de dokter tegen hem dat dat niet abnormaal is omdat hi...Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)
