Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Safari
Een man stapt een wapenwinkel binnen. Achter de toog staat een stereotype wapenhandelaar. Littekens op zijn gezicht een hoed op en camouflagekleren aan.De klant zegt dat hij op een jacht-safari gaat en een geweer wil kopen. De eigenaar stelt een groot jachtgeweer voor.
"Oké," zegt de klant, "ik neem het! Maar nu moet je me toch iets uitleggen want het is mijn eerste safari. Wat moet ik doen wanneer ik in de verte een leeuw zie die plots op me afgestormd komt?" "Op zijn hoofd richten en de trekker overhalen," vertelt de verkoper droog.
" Maar wat als het geweer niet afgaat?" vraagt de ongeruste klant. "Dan staat je veiligheidspal nog op. Je zet ze af, richt en schiet," klinkt het antwoord.
"En als het geweer dan nog niet gaat?" stelt de klant. "Dan neem je de stront achter je en gooit dat naar de leeuw," zegt de verkoper.
"Stront? Maar wat als er dan geen stront ligt?" vraagt de klant nieuwsgierig. "Wees maar gerust, op dat moment ligt er een hele hoop stront in je broek."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Mijn vrouw heeft me verlaten (7.52/10)
Mijn vrouw heeft me verlaten....Nadat onze laatste kleine geboren was, zei ze dat we ons uitgaven moesten controleren, en ik ben noodgedwongen gestoppen met drinken
Ik was ge...
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Huiswerk (6.04/10)
Een vrouw tegen haar man die geen zin heeft hun zoontje met zijn huiswerk te helpen: "Help hem nu maar zolang het kan, volgend jaar zit hij al in de vierde en dan kan je het niet meer." ...Mop verder lezen (Je hebt 102% gelezen)
Bedankt voor de pinda's! (7.2/10)
Peter bezoekt samen met zijn maat Henk zijn oude moeder. Terwijl Peter gezellig met zijn moeder praat, eet Henk de pinda's op die op de tafel liggen. Als ze samen weer weg gaan, roept Henk: "Beda...Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)
