Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Safari
Een man stapt een wapenwinkel binnen. Achter de toog staat een stereotype wapenhandelaar. Littekens op zijn gezicht een hoed op en camouflagekleren aan.De klant zegt dat hij op een jacht-safari gaat en een geweer wil kopen. De eigenaar stelt een groot jachtgeweer voor.
"Oké," zegt de klant, "ik neem het! Maar nu moet je me toch iets uitleggen want het is mijn eerste safari. Wat moet ik doen wanneer ik in de verte een leeuw zie die plots op me afgestormd komt?" "Op zijn hoofd richten en de trekker overhalen," vertelt de verkoper droog.
" Maar wat als het geweer niet afgaat?" vraagt de ongeruste klant. "Dan staat je veiligheidspal nog op. Je zet ze af, richt en schiet," klinkt het antwoord.
"En als het geweer dan nog niet gaat?" stelt de klant. "Dan neem je de stront achter je en gooit dat naar de leeuw," zegt de verkoper.
"Stront? Maar wat als er dan geen stront ligt?" vraagt de klant nieuwsgierig. "Wees maar gerust, op dat moment ligt er een hele hoop stront in je broek."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hemelse bouwfraude (7.99/10)
Er staan drie aannemers bij de hemelpoort: een Nederlander, een Belg en een Duitser. Zegt Petrus tegen hen: "Heren, voordat u hier naar binnen mag, moet ik jullie toch nog iets vragen. God wil gr...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Op de bus (6.51/10)
Een buschauffeur van een touringcar is onderweg met een bus vol oudere dames, als hij na een kwartier op zijn schouder wordt getikt, waarna hem door een van de dames een handje pinda's wordt aangebode...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Huiswerk (6.04/10)
Een vrouw tegen haar man die geen zin heeft hun zoontje met zijn huiswerk te helpen: "Help hem nu maar zolang het kan, volgend jaar zit hij al in de vierde en dan kan je het niet meer." ...Mop verder lezen (Je hebt 102% gelezen)