Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Vriendschap
Een man komt een café binnen , bestelt drie pintjes , drinkt ze in alle rust uit en stapt opgewekt weer weg.De cafébaas heeft wel meer vreemde vogels onder zijn klanten maar staart hem niettemin toch verbaasd na.
De volgende dagen hetzelfde scenario.
De cafébaas kan op een dag zijn nieuwsgierigheid niet langer bedwingen en spreekt de man aan op zijn zonderling gedrag."Ach", zegt de man ," er gaat toch niets boven vriendschap. Vroeger trokken wij elk weekend op: Jef , Louis en ikzelf. Het was een fantastische tijd en we amuseerden ons rot. Helaas, Jef trok naar Australië en Louis woont al jaren in Canada. Maar als hommage aan die vriendschap bestel ik nog altijd drie pintjes. Op die manier zijn ze er toch nog een beetje bij". De cafébaas is danig ontroerd door dit verhaal en tapt de volgende dagen met veel ontzag de man zijn drie pintjes.
Weken gaan voorbij tot op een dag de man bedrukt het café binnenstrompelt , zich aan de toog zet en zegt " Patron, twee pintjes, 't is verschrikkelijk" De cafébaas schrikt , durft in eerste instantie niets te zeggen, en tapt de man zijn twee pintjes.
Na enkele minuten kan hij zich niet meer bedwingen, klampt de man aan en zegt " Maar twee pintjes! Er is toch niks ergs gebeurd met Jef in Australië ". " Neen neen", zegt de man." Of met Louis in Canada " probeert de cafébaas.
"Neen neen" herhaalt de man. " 't is verschrikkelijk maar ik mag niet meer drinken van mijn dokter".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De FBI (7.17/10)
Op een zekere dag gaat de telefoon bij het FBI hoofdkwartier."Hallo?, ik bel om mijn buurman aan te geven. Hij verstopt cocaïne en andere drugs in zijn brandhout."
Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Kantoorhulp gezocht (7.66/10)
Een klein bedrijfje zocht naar een kantoorhulp. Ze zetten een bord voor het raam met het volgende erop:Hulp gezocht. Moet kunnen typen, goed met de computer over
weg kunnen en ...
Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Slim blondje (7.95/10)
Een knappe blonde vrouw, met alles erop en eraan, wandelt een casino binnen en loopt recht naar de tafel waar gedobbeld wordt. Ze legt € 10.000 op tafel en zet alles meteen in op de 8. De twee aanwezi...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)