Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Het Hoederechtsprobleem
Een man en vrouw in volle scheiding staan voor de rechter met betrekking tot de toewijzing van hun dochter. De vrouw komt haar standpunten verdedigen:"Ach, mr de rechter, ik heb dat kind 9 maand gedragen, ik heb het gekoesterd en gevoed,....." En zo gaat het eventjes verder.
Dan mag de man zijn zegje doen. Hij staat rustig op, kijkt de zaal eens rond en zegt dan: "Wel, mr de rechter. Als ik naar een frisdrankautomaat ga, ik steek een halve Euro in de gleuf en er komt een blikje cola te voorschijn, van wie is dan eigenlijk dat blikje? Van mij of van de automaat? VOILA!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Don't tempt a woman... (7.52/10)
A woman goes to England to attend a 2-week, company training session.Her husband drives her to the airport and wishes her to have a good trip.
The wife answers : 'Thank you honey, wha...
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Snel! Voor het begint... (7.21/10)
Een man komt thuis en zegt tegen zijn vrouw: "Geef me eens een pint, voor het begint." Even later vraagt hij een tweede: "Geef me nog een pint, voor het begint." Nog wat later vraa...Mop verder lezen (Je hebt 47% gelezen)
Moedig (7.17/10)
Moedig is het als...... je thuis komt van een avondje stappen met je vrienden...
... en je wordt aangevallen door je vrouw met een bezem....
... en dan vraagt:...
Mop verder lezen (Je hebt 68% gelezen)
