Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De dierenwinkel
Er gaat een man naar de dierenwinkel en vraagt om een pak hondenvoer, zegt de verkoper: "Maar u heeft geen hond dus laat eerst u hond maar zien!"Dus de man haalt zijn hond en krijgt zijn hondenvoer.
De volgende dag komt hij weer en zegt: "Mag ik een blik kattenvoer?"
Zegt de verkoper: "maar meneer, u heeft helemaal geen kat dus ga eerst u kat maar halen". Dus hij haalt zijn kat en krijgt zijn kattenvoer.
Twee weken later komt de man weer en heeft een doosje met een gat errin en zegt tegen de verkoper: "Meneer, ik heb het alvast meegenomen dan hoeft u geen bewijs meer." Dus de verkoper steekt zijn vinger in het gat en zegt: "gatver! het lijkt wel poep!"
Zegt de man, "klopt ook ik heb een rol w.c papier nodig.!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Sterren zien (7.51/10)
Twee mannen gaan kamperen. Ze zetten de tent op en wanneer de avond valt kruipen ze in hun slaapzak en beginnen te slapen. Om 4u snachts worden ze wakker en de ene vraagt aan de andere : "Weet je...Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
Een hond genaamd seks (7.56/10)
Ik heb nog maar pas een hond genaamd "seks"Ik ging dus naar het gemeenthuis om een vergunning aan te vragen voor mijn hond
Ik vroeg aan de man aan de balie: "ik wil graag...
Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Agressief ?? (7.91/10)
Een man komt een café binnen en zegt: "Voor mij een biertje, geef heel het café iets en drink zelf ook iets." Een half uurtje later weer: "Voor mij een biertje, geef heel het café iets ...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
