Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dat ben ik
'Weet u zeker dat dit uw huis is?', vraagt een politieagent in het holst van de nacht aan een aangeschoten man die langdurig aan een huisdeurslot zit te morrelen.'Natuurlijk', is het antwoord, 'kom maar binnen. Ziet u deze TV? Die is van mij en die koelkast is ook van mij.'
'Kunt u dat bewijzen?', vraagt de agent. 'Natuurlijk, kom maar boven', zegt de dronkaard. Hij stommelt een trap op, opent een deur en zegt: 'Ziet u dat bed? Dat is van mij. En weet u wie die man is die op dat bed ligt?'
'Nee, wie dan?', wil de nieuwsgierig geworden agent weten.
Zegt de dronkaard: 'Dat ben ik?'
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Boekentas (7.4/10)
Jantje komt naar de school met een abnormaal geladen boekentas.De boekentas staat bol, volledig opgevuld en Jantje houdt de boekentas stevig vast met beide armpjes.
Juf Carine zegt: &qu...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Bedankt voor de pinda's! (7.2/10)
Peter bezoekt samen met zijn maat Henk zijn oude moeder. Terwijl Peter gezellig met zijn moeder praat, eet Henk de pinda's op die op de tafel liggen. Als ze samen weer weg gaan, roept Henk: "Beda...Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)
The curse (6.32/10)
An old man goes to a wizard to ask him if he can
remove a curse he has been living with for the last
forty years.
The wizard says, "Maybe, but you will
...
Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)
