Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dat ben ik
'Weet u zeker dat dit uw huis is?', vraagt een politieagent in het holst van de nacht aan een aangeschoten man die langdurig aan een huisdeurslot zit te morrelen.'Natuurlijk', is het antwoord, 'kom maar binnen. Ziet u deze TV? Die is van mij en die koelkast is ook van mij.'
'Kunt u dat bewijzen?', vraagt de agent. 'Natuurlijk, kom maar boven', zegt de dronkaard. Hij stommelt een trap op, opent een deur en zegt: 'Ziet u dat bed? Dat is van mij. En weet u wie die man is die op dat bed ligt?'
'Nee, wie dan?', wil de nieuwsgierig geworden agent weten.
Zegt de dronkaard: 'Dat ben ik?'
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Wereld op zijn kop (6.91/10)
In de begindagen van de computers, toen bijna nog niemand internet had solliciteerde Jaak voor de functie als WC ontstopper bij Microsoft. Hij neemt de telefoon en bij gebrek aan veel kandidaten mag h...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Dakloze man (7.99/10)
Een man wordt in de straat aangesproken door een dakloze, zeer vuil en verwilderd. Hij vraagt geld om te kunnen eten. De voorbijganger neemt zijn portefeuille en neemt een biljet van 10 euro, maar voo...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Het snelle konijn (7.63/10)
Zit een giraffe in het bos een joint te draaien komt er plots een konijn voorbij gerend.Gatver3,zegt het konijn, dat moet je niet doen, je kan beter met mij gaan rennen. eigenlijk heeft het konijn gel...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
