Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Is het veilig?
Een getrouwd koppel ligt te slapen, wanneer plots de telefoon gaat om 03:00 in de morgen.De vrouw neemt op (een blondje), even is het stil en dan schreeuwt de blondine opeens:
"HOE MOET IK DAT NU VERDORIE WETEN, DAT IS 400 KM HIER VANDAAN!!!!," en gooit de telefoon terug toe.
De man vraagt: "wie was dat zo vroeg?"
"Weet ik niet" zegt de blondine, "een of andere vrouw die vroeg of de kust veilig was!!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Koude kloten (7.97/10)
3 blonde vriendinnen zijn een babbelke aan het doen. "Zeg, weet ge, als ik de Peter nekeer goe pijp, heeft hij altijd koude kloten". "Tiens, das komiek," zegt die 2de, "als ik...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Naar de supermakrt (6.55/10)
Er loopt een blondje met een (heel) kort rokje langs een stel ruige bouwvakkers.Zegt een bouwvakker: 'Waar gaan die mooie benen heen?'
Zegt de blondine: 'Naar de supermarkt, als er ni...
Mop verder lezen (Je hebt 93% gelezen)
Bij den dokter ... (6.92/10)
Een Antwaarps blondje gaat naar de dokter en zegt : "khem boikpijn.""Boikpijn ?" vraagt de dokter, "is het accut ?"
Antwoord het blondje : "neeje ti...
Mop verder lezen (Je hebt 86% gelezen)
