Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Woede of wanhoop
Een meisje komt thuis van school en moet tegen de volgende dag het verschil kunnen uitleggen tussen wanhoop en woede."Da is niet zo moeilijk," zegt papa.
Eerst ga ik u uitleggen wat woede is.
Hij neemt de telefoon en belt een willekeurig nummer. Als er wordt afgenomen zegt hij: "Hallo, is Kees thuis?"
Natuurlijk is het antwoord: "hier is geen Kees."
Papa legt in, en belt direct weer hetzelfde nummer en zegt: "Hallo is Kees thuis?" Weeral: "Hier is geen Kees, let eens op wanneer u dat nummer indrukt!"
Papa legt op, en belt weer naar dat nummer: "Hallo is Kees daar?"
Het antwoord: "Zeg eens, gaat u nu stoppen met bellen, neem een telefoonboek of bel de infolijn, maar laat mij met rust!!!"
"Dat is woede" zegt papa.
Nu leg ik uit wat wanhoop is. Hij belt weer naar dat nummer en zegt: "Hallo, met Kees hier, heeft er iemand voor mij gebeld?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De gepaste poets (6.54/10)
Een jongen moest stage werken bij een apotheker. Op een namiddag lagen zijn vrienden lagen op de loer om de jongen een poets te bakken. Op een bepaald moment moest de apotheker er even uit om boodscha...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Aan de bar (6.97/10)
2 mannen zaten wat te drinken aan een bar.Plots vraagt de een aan de ander:
"Waar ben jij geboren?" "Ierland" "Ik ook, daar drinken we op!"
...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Kantoorhulp gezocht (7.66/10)
Een klein bedrijfje zocht naar een kantoorhulp. Ze zetten een bord voor het raam met het volgende erop:Hulp gezocht. Moet kunnen typen, goed met de computer over
weg kunnen en ...
Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
