Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Pinokkio wandelt door het bos
Op een dag wandelt Pinokkio door het bos en hij komt daar Roodkapje tegen.Ze praten daar even tegen elkaar en juist wanneer Pinokkio afscheid wilt nemen, neemt Roodkapje Pinokkio vast en ze smijt hem op de grond.
Ze gaat dan op zijn neus zitten en roept: "LIEG, LIEG!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De Kerstman (7.34/10)
Moniek besluit komaf te maken met haar zielige bestaan en wil van de Eiffeltoren springen. Ze gaat naar het derde platform, klimt over de reling en aarzelt nog even voor ze de sprong zonder bungee aan...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Prachtpapegaai (8.03/10)
Een man besluit op een dag dat het tijd wordt om een huisdier aan te schaffen. Hij gaat naar de dierenwinkel, kijkt rond en ziet een prachtige papegaai, rustig zittend op een stok in zijn kooi. Toch h...Mop verder lezen (Je hebt 6% gelezen)
Lang geleden (7.5/10)
Een heel oud mannetje komt bij een hoertje, want hij wil er graag eens tegenaan.Maar wat het hoertje ook doet; strippen, strelen, het helpt allemaal niets, hij krijgt hem niet omhoog.
...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
