Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Weet u wel wie ik ben?
Er is een test. De hoogleraar zegt dat iedereen 2 uur tijd heeft en dat hij daarna geen enkel blad meer aanneemt.Nadat de tijd om is, geeft iedereen zijn blad af behalve een jongen die zoals een zot voortschrijft. Een half uur later wil hij zijn blad afgeven maar de hoogleraar aanvaardt het niet meer.
Dan vraagt de student:"Weet u wel wie ik ben?"
"Nee" knikt de hoogleraar.
"Dan is het goed" zegt de jongen en schuift zijn blad in het midden van de stapel.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een nieuwe job (7.43/10)
Harry, een prille veertiger maar helaas het ongelukkige slachtoffer van het zoveelste massa-faillissement in België, zit intussen al 7 maanden zonder werk. Op een dag komt hij thuis en roept: "Sc...Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
Alie Baba spreken (6.14/10)
Er komt een man bij de balie van de belastingdienst .Man: "ik zou graag Alie spreken."
De medewerkster zegt: "Alie? Welke alie?"
Waarop de man zegt: "Ali...
Mop verder lezen (Je hebt 47% gelezen)
Koolmijnen (7.06/10)
In de vacture van deze week staat te lezen: "Mijnwerkers met ervaring gevraagd." Drie goeie kameraden, al een lange tijd werkloos, komen samen en ze bespreken het om zich te gaan aanbieden v...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
