Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zonder zonden
Er is een vrouw die gestenigd moet worden.Jezus springt ervoor en zegt: "Wie zonder zonden is mag de eerste steen smijten.
"Plots komt er een enorme brok aangevlogen en die raakt de vrouw aan haar hoofd." Ze is spijtig genoeg direct overleden.
Jezus brult en kijkt naar boven:
"God soms ben jij echt een idioot!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nerveuze priester (7.68/10)
De nieuwe priester van de parochie was zeer nerveus voor zijn eerste mis. Zijn overste stelde hem echter gerust: om de zenuwen te bedwingen kon hij bijvoorbeeld een paar druppels wodka in een glas wat...Mop verder lezen (Je hebt 6% gelezen)
Archieven (6.45/10)
Een notoir oplichter sterft, opent zijn ogen en bemerkt tot zijn eigen verbazing dat hij voor de hemelpoort staat. Aarzelend klopt hij op de deur en Petrus doet open met de woorden: "Kom binnen, ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Een atheïst en een beer (7.3/10)
Een atheïst loopt door het bos en bewondert alle dingen die de "oerknal" voortgebracht heeft. "Wat een prachtige bomen! Stromende rivieren! Schitterende dieren!", denkt hij bij zic...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
