Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Schoonmoeder op zolder
Terwijl ik buiten in de tuin aan't werken ben, komt mijn buurman aangestormd: "Eddy, kom snel helpen, mijn schoonmoeder is op zolder en wil door het raam springen".Ik kende die schoonmoeder en wist wat een heks dat was en vroeg mijn buurman wat dan toch het probleem was.
Antwoordde hij: "We krijgen het raam niet open!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De suikerpot gepikt (7.23/10)
Madam De Bock komt haar zoon Jef bezoeken die in Antwerpen studeert. Ze komt erachter dat hare zoon samenwoont met Vicky. Ze denkt dat die twee een relatie hebben. Jef verzekert zijn moeder dat dit ni...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Overdreven snelheid (6.49/10)
Een man rijdt met zijn wagen langs de autostrade zo'n 160 km per uur, ziet in zijn spiegel de blauwe zwaailichten van de rijkswacht maar geeft nog een duwtje bij tot zo'n 200 km per uur. Kilometers ve...Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
Bericht aan vrouwen (6.8/10)
Mevrouw, Juffrouw, Vriendin, Verloofde, Vrouw,Echtgenote en alle andere vrouwen,
1. Als je denkt dat je dik bent, dan is dat waarschijnlijk ook zo.
Stel me de vraag ni...
Mop verder lezen (Je hebt 6% gelezen)
