Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Marokaan gaat winkelen
Een marokaanse man in de C&A: "Ikke broekke kopen."Verkoopster: "Wablief?"
Marokaanse man: "Ikke broekke kopen!"
Verkoopster: "Strakke pijpen?"
Marokaanse man: "Jaja, maar eerst broekke kopen!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Toekomstvoorspellingen (6.86/10)
Den osama en den george zitten gezellig wat te praten, via allerlei omwegen beginnen ze over tv programma's te praten den osama zegt tegen george dat hij niet snapt dat er in star strek chinezen en ne...Mop verder lezen (Je hebt 59% gelezen)
Marokkaans pak rammel (7.79/10)
Een kanjer van een Marokkaan, atletisch gespierd, bijna 2 meter groot, om en bij de 120 Kg, zit in zijn stamcafé al een tijdje aan de bar wanneer er plots een homofiel binnenkomt. De homo - vol bewond...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Autosleutel kwijt (7.98/10)
Een Nederlander tankt in Antwerpen bij een benzinestation. Hij gaat binnen betalen, loopt naar buiten en komt onmiddellijk daarna in paniek weer binnen: “Nou heb ik mijn karretje gesloten en de sleute...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
