Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Uitkeringen
Ik ben er dus in geslaagd een werkloosheidsuitkering te krijgen voor mijne Bouvier.Eerst had het OCMW er geen oren naar, maar na wat hevig discussieren kwam er toch schot in de zaak.
"Mijnheer, het is een hond," zei die trut.
Toen heb ik haar gezegd: "Hij heeft er niet voor gekozen een hond te zijn, en je mag niet discrimineren op basis van ras...."
Daar had ze niet van terug maar ze bleef aarzelen.
Na nog vijf minuutjes onderhandelen haalde ik mijn beste argument boven.
"Juffrouw, hij is bruin,hij heeft krul haar,spreekt geen woord Nederlands en heeft in zijn hele leven nog geen dag gewerkt. Bovendien steelt hij alles waar hij zin in heeft."
Toen kreeg Woefke niet enkel een werkloosheidsuitkering, maar er werd ook kindergeld, gratis medische verzorging en een sociale woning aangeboden.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Rassendiscriminatie? (7.94/10)
Groep drie komt terug in de klas na het speelkwartier. De juffrouw vraagt aan Marietje:" Wat heb jij gedaan in de pauze?" "Ik heb in de zandbak gespeeld, juf." "Heel goed Mari...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Houten Marrokaan (7.07/10)
Loopt een man bij een winkel langs waar houtsnijwerk wordt verkocht.Hij gaat naar binnen en ziet een prachtig mooie kat. Wat kost deze kat vraagt de man,waarop de eigenaar antwoord, hij kost 1...
Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Krokodillen Jacht (8.04/10)
Bij een rondtocht in Zuid Afrika bezoekt de Paus het binnenland om een paar dagen tot rust te komen. Zijn Pausmobiel rijdt op weg langs een rivier als er plotseling een enorm gekrakeel ontstaat ergens...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
