Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Man overboord
Jan, Kees en Henk hebben een dagje vrij en besluiten te gaan vissen op zee. Ze huren een boot en wat hengels en nemen een paar kratjes bier mee.Een paar uurtjes en een paar kratten bier later, zegt Jan tegen Kees: "Weet jij waar Henk is ?" Ze kijken achterom en zien een lege stoel staan, met een hengel en een halfvol flesje bier ernaast.
"Shit, Henk is overboord gevallen! We moeten hem zoeken!" roept Jan. Hij trekt zijn schoenen en shirt uit en springt overboord.
Tien minuten later komt Jan teruggezwommen met een levenloos lichaam aan zijn arm. Henk en Jan hijsen het lichaam op het dek. "Shit, we moeten hem reanimeren", zegt Jan en begint mond-op-mondbeademing toe te passen.
"Shit, ik wist niet dat Henk zo uit zijn bek stonk", roept Jan. Waarop Kees zegt: "Goh, en ik kan me eigenlijk helemaal niet meer herinneren dat Henk een Duitse legerhelm op had."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Zoutzuur (6.07/10)
op het 6 uur journaal:vanmiddag is op de A2 een vrachtwagen gekanteld met zoutzuur.
De ontstane file was echter al weer snel opgelost....
Mop verder lezen (Je hebt 121% gelezen)
De 3 opdrachten (8.01/10)
Een vreemdeling komt in de stad en gaat een bar binnen. Achter de bar ziet hij een grote ton die tot de rand is gevuld met 10-eurobiljetten. De man schat dat er duizenden euro's in moeten zitten.Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Zwart en Wit (6.77/10)
Een Afrikaans afgevaardigde en zijn secretaris zijn in Belgie op bezoek bij koning Albert na een gesprek over de beide landen vraagt de afgevaardige aan koning Albert: "Mag ik je iets vragen"...Mop verder lezen (Je hebt 36% gelezen)
