Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Domme boerenzoon
Een hoertje en haar moeder zijn aan het praten over het hoertje haar toekomst. Ze moet namelijk trouwen.De moeder: Je moet iemand nemen die dom is en die veel geld heeft. Maar je moet er wel voor zorgen dat hij niet ontdekt dat je al ontmaagd bent. Als jullie het voor de eerste keer doen dan moet je je jarretel
tegen je bil laten kletsen en als hij vraagt wat het was dan moet je zeggen dat het je maagdenvlies is die is gesprongen.
Het hoertje vind de dag nadien al een knappe, rijke maar een domme boerenjongen.
Na vijf maanden besluiten ze te trouwen.
Op de huwelijksnacht zijn ze "bezig" en het hoertje laat haar jarretel tegen haar bil kletsen. De boerenzoon schrikt en vraagt wat het was.
Hoertje:"Oh, maak je geen zorgen schat, het was mijn maagdenvlies die is gesprongen."
Boerenzoon: "Kun je dat nog eens doen want mijn kloten zitten er tussen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Wat is incest? (6.06/10)
Jantje vraagt aan zijn vader: "Papa, wat is incest?"Zegt zijn vader: "Niet zeuren Jantje,... verder pijpen!!"...
Mop verder lezen (Je hebt 138% gelezen)
De Zaagbeweging (7.28/10)
Er zit een man boven op zijn huis, zijn dak te maken en wil de zaag hebben. Dus hij schreeuwt naar beneden en vraagt om de zaag. Maar de man beneden begrijpt hem niet, dus de man boven gebruikt gebare...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
Je dag niet hebben (7.55/10)
Een man is aan het wandelen in het bos en komt een andere man tegen, die een boom aan het omhelzen is en tegelijk z'n oor stevig tegen de boom aandrukt. Hij is nieuwsgierig en vraagt de man waarom hij...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
