Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 | 
| 2. | Yoghurt | 8.05 | 
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 | 
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 | 
| 5. | Wat is politiek | 8.05 | 
| 6. | De skivakantie | 8.05 | 
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 | 
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 | 
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 | 
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 | 
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Geldverdeling in de kerk
Er waren eens drie priesters aan het praten over hoe ze hun geld verdelen onder hunzelf en God.De ene: "Ik trek een cirkel rond me en gooi het geld in de lucht. Alles wat in de cirkel valt is voor mij, de rest voor God."
De tweede: "Ik trek een lijn en gooi het geld daarop. Alles dat aan mijn kant ligt mag ik hebben, alles aan de andere kant is voor God."
En als laatse zegt de derde: "Ik trek geen lijn, ik gooi al het geld in de lucht en alles dat God wilt hebben moet Hij maar nemen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Kent iemand Jezus? (6.41/10)
Bij een klooster zijn enkele bouwvakkers bezig met een renovatie. Op een regenachtige dag staat moeder overste op de eerste verdieping te kijken naar de vorderingen van de renovatie. Zij staat uit het...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Tuin van Eden (6.37/10)
Een Fransman, een Belg en een Nederlander belanden in de tuin van Eden. Er bevindt zich daar een zwembad met een merkwaardige eigenschap. Net voor je van de springplank duikt, kan je een wens doen en ...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Schrijf het op de grasmaaier (6.76/10)
Een man wordt aangesteld om het gras bij de kerk te maaien.De tuinman die er al enkele jaren werkt komt naar hem toe en zegt: straks komt de pastoor langs en hij stelt jou enkele vragen.
Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)

