Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
3 maal eerder getrouwd
50 Jaar was ze nu. Sara zogezegd. En blij! Want ze had een vreugdevolle en betekenisvolle dag achter de rug: een heuse huwelijksplechtigheid met een dot van een receptie. Getrouwd was ze nu. Getrouwd was ze opnieuw, want het was al haar vierde echtverbintenis.Blij was ze. Gespannen ook! Want nu zou het dan eindelijk gaan gebeuren Gelegen in de echtelijke sponde sprak ze liefdevol tegen de zich tegen haar aanvleiende Hendrik. "Hendrik, zul je voorzichtig met me omgaan? Want, zie je, ik ben nog maagd".
Waarop Hendrik toch ietwat verbaasd tegen haar mummelde: "Nog maagd? Hoe kan dat nu, je was toch al drie keer eerder getrouwd???"
"Ach", was haar antwoord, "je moet de situatie in ogenschouw nemen. Ik ben nog ongerept.
Mijn eerste echtgenoot was psychiater: hij praatte alleen maar over seks.
Mijn tweede echtgenoot was gynaecoloog: hij volstond met er naar te kijken.
En mijn derde echtgenoot was postzegelhandelaar. Oh God, wat mis ik die man!!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Naar de winkel om tampax (7.44/10)
Ne gast komt de supermarkt binnen en vraagt aan de kassierster: waar vind ik de Tampax ??Derde gang links meneer, antwoordt de kassierster.
Een kwartiertje later passeert hij ...
Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
Sex met een geile griet (7.61/10)
Arnold ziet een vriend aan de bar zitten en zegt: "Dit ga je helemaal niet geloven! Ik heb een wilde geile griet in mijn auto zitten. Ze heeft mij helemaal uitgeput, ik ben haast oververmoeid. Ka...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Te druk in de hemel... (8.01/10)
God zit met een dilemma. Het is veel te druk in de hemel. Hij verzint een nieuwe regel en vertelt dit aan de engel bij de hemelpoort. Elke keer als er iemand bij de hemelpoort komt moet je vragen ho...Mop verder lezen (Je hebt 8% gelezen)
