Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Simpele klant
Bij de kapper zit een man met 3 haren op zijn hoofd."Wat zal het zijn?" vraagt de kapper. "Graag 1 haar naar links, 1 naar rechts en 1 naar voren," zegt de man.
De kapper gaat aan de slag maar knipt per ongeluk 1 haar eraf. "Oei, sorry!" "Geeft niet", zegt de man. "Doe dan maar 1 naar links en 1 haar naar rechts."
"O.K." en de kapper gaat weer aan de slag. Na een tiental seconden knipt hij echter weer per ongeluk een haar eraf. "Oh, jee, wat spijt me dat verschrikkelijk! Wat nu?"
"Tsja!?", zegt de man,"woel het nou maar door elkaar!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De postbode zijn rondes (6.96/10)
Al twintig jaar lang komt de postbode tijdens zijn ronde bij de familie Peeters een kopje koffie drinken. Op een dag belt hij aan, maar er komt niemand opendoen. De buurman, die in de tuin aan het wer...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Waarom? (7.93/10)
Heb je je wel eens afgevraagd:_WAAROM je een pizza sneller thuis kan laten bezorgen dan een ambulance?
_WAAROM er een verkeerplaats voor gehandicapten is voor een schaatsbaan?
_W...
Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Bierbrouwerij (7.48/10)
Drie vrienden bezoeken tijdens hun vakantie een bierbrouwerij. Ze krijgen een rondleiding door de bierbrouwerij en op een gegeven moment valt een van de drie vrienden in een grote bierketel.Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
