Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Domste van de klas
Jantje zit in de klas.de juf vraagt: iedereen die zichzelf dom vindt mag rechtstaan.Iedereen blijft zitten.Opeens gaat jantje rechtstaan;de juf zegt:dus jij vindt jezelf dom Jantje?
Jantje antwoord:nee juf maar ik vind het zielig dat alleen jij rechtstaat.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Leuke buren als compensatie (6.89/10)
Op de zesde dag sprak God tot de aartsengel Gabriël: "Vandaag ga ik een land creëren, genaamd Vlaanderen. Het zal een land zijn van buitengewone natuurlijke schoonheid, met grote bossen, vol met ...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
In je blootje! (7.92/10)
Een militair wordt wegens straf, hij wedde te veel, overgeplaatst. Op zijn nieuwe kazerne meldt hij zich eerst bij zijn nieuwe commandant, die al op de hoogte was gesteld van de wedlust van de nieuwko...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Een brief van Jantje (7.84/10)
Lieve mama en papaWe moeten U van onze jeugdleider een brief schrijven, om jullie gerust te stellen, in geval jullie de overstroming hebben gezien in het nieuws.
We stel...
Mop verder lezen (Je hebt 6% gelezen)
