Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bussen zonder remmen
Stel je voor: Een U-vormig dal. Loopt er een steile 1baans weg dwars door het dal. Van de linkerkant komt er een bus vol marokkanen zonder remmen aangesjeest.Van rechts hetzelfde scenario maar met Turken.
Hoe loopt het af?
Geen flauw idee... Maar het begint toch goed?
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Turkse slimheid (6.7/10)
Jezus is verrezen en besluit om zich kenbaar te maken in Antwerpen.Hij komt neergedaald op de Groenplaats en besluit een goei pint te gaan pakken.
Na een tijdje geraakt hij aan de kl...
Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
In de hoek gaan staan! (6.08/10)
Een neger komt bij de dokter en zegt: "Dokter, ik heb een serieuze stekende pijn in mijn voet." "Nou", zegt de dokter: "Doe maar eens al je kleren af." De man kijkt de do...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Kapelaan op de zolder (7.93/10)
Een Hollander ging biechten:'Vergiffenis, meneer de kapelaan,' snikte hij, 'in de Tweede wereldoorlog had ik een onderduiker op mijn zolder.'
'Nou, dat is toch geen zonde?' vo...
Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
