Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bussen zonder remmen
Stel je voor: Een U-vormig dal. Loopt er een steile 1baans weg dwars door het dal. Van de linkerkant komt er een bus vol marokkanen zonder remmen aangesjeest.Van rechts hetzelfde scenario maar met Turken.
Hoe loopt het af?
Geen flauw idee... Maar het begint toch goed?
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Marokkaanse geboorte (7.23/10)
Er loopt een marokkaans koppel over de meir, waarvan de vrouw hoogzwanger is van nen tweeling. Op nen bepaalde moment voelt ze weeën opkomen en zegt ze tegen hare man da haar water is gebroken en da z...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Ik was het niet (6.51/10)
Nen Belg en nen Hollander lopen door het woud.Plots komen ze een leeuw tegen, de Belg neemt een stok en gooit deze naar de leeuw. Deze komt woedend op hen afgelopen.
De Belg kru...
Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)
Heb je al iets gepakt? (6.89/10)
Er komt een Marokkaan bij de dokter. "Dokter, ik voel mij niet goed."Waarop de dokter : "Allee, we zullen eens kijken. Oei, 39,5° graden koorts. Heb je al iets gepakt?"
Mop verder lezen (Je hebt 67% gelezen)
