Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bedankt voor de pinda's!
Peter bezoekt samen met zijn maat Henk zijn oude moeder. Terwijl Peter gezellig met zijn moeder praat, eet Henk de pinda's op die op de tafel liggen. Als ze samen weer weg gaan, roept Henk: "Bedankt voor de pinda's."Waarop Peters moeder vriendelijk zegt: "Je mag ze van mij hebben. Sinds mijn kunstgebit kapot is kan ik alleen de chocolade er nog vanaf zuigen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bankautomaat (6.96/10)
Voor alle klanten van de KBC bank! De KBC bank aan de dorpstraat heeft als eerste bank in België vanaf 1 maart 2000 een "drive thru" bankautomaat in gebruik genomen. Geld afhalen zonder je a...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
Zetelen in de jury (6.81/10)
Een jongeman krijgt op een dag een briefje binnen waarin hij wordt gevraagd om te zetelen in de jury van een assisenproces. Natuurlijk wil hij zijn dagen niet verslijten in afzondering en vraagt aan a...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Helkamers (7.03/10)
Een man is dood, en moet naar de hel. Hij heeft keuze uit driekamers, waarin hij moet verblijven. Hij komt bij de eerste kamer en
ziet allemaal mensen met speren door hun benen en armen...
Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
