Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De bochel
Twee mannen, de ene met een bochel, de andere met een houten been zitten elke avond samen op café. Om naar huis te gaan maken zij altijd een omweg om niet langs het kerkhof te hoeven.Op een bepaalde avond is de gebochelde zo zat dat hij besluit het risico te nemen en toch langs het kerkhof te gaan. Wanneer hij langs de kerkhofmuur loopt, springt er plots een spook voor hem dat vraagt : "Wat heb jij daar op je rug?"
"Een bochel" zegt de man.
"Geef dat hier" zegt het spook en neemt de bochel van zijn rug.
De volgende avond vertelt hij het verhaal aan zijn vriend. Deze besluit ook langs het kerkhof te passeren om van zijn houten been verlost te zijn. Op dezelfde plaats springt het spook voor hem en vraagt :"Wat heb jij daar op je rug?"
"Helemaal niks" antwoordt de man.
Antwoordt het spook :"Ocharme... Hier, een bochel voor je"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ik zal je krijgen! (6.07/10)
Ik zal je krijgen!En als ik je heb, ga ik je aan je bed binden. Dan zal ik diep in je dringen. Je begint te beven, te zweten en te sidderen.
Vele gr...
Mop verder lezen (Je hebt 92% gelezen)
De kip en het paard (7.03/10)
De kip en het paard staan samen in de wei, op een dag komt de kip langs een gracht en hoort het paard om hulp roepen. De kip springt in zijn mercedes en trekt het paard uit de gracht. De dag erop va...Mop verder lezen (Je hebt 50% gelezen)
Alzheimer en Parkinson (6.04/10)
Alzheimer en Parkinson zijn net in het spookhuis geweest.Zegt Alzheimer: "Ik kan me niet meer herinneren dat ik zo bang ben geweest!".
Parkinson: "Zeg ...
Mop verder lezen (Je hebt 83% gelezen)