Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Met blote handen
De dochter des huizes gaat vandaag trouwen en het is erg druk in de ouderlijke woning na de trouwplechtigheid. Het bruidspaar wil van iedereen afscheid nemen omdat ze op huwelijksreis gaan. De vader van de bruid geeft zijn dochter onopvallend een biljet van duizend gulden en zegt : ''Doe er maar iets leuks mee''.De dochter gaf hem een kus en stopte het biljet in 1 van haar witte trouwhandschoenen en legde deze op een tafeltje in de hal. Vervolgens werd er van de anderen afscheid genomen. Toen het stel dan eindelijk kon vertrekken stapten ze vlug in de auto die door de bruidegom werd bestuurd. Ze werden vrolijk uitgewuifd door de achterblijvende familie.
Net toen de wagen enige snelheid begon te krijgen riep de bruid :'' Stop, stop, stoppen''!.
De moeder roept:'' Wat is er?''.
Haar dochter zegt: ''Ik heb mijn handschoenen laten liggen''.
Zegt haar moeder, daar kom je toch niet voor terug, ik heb 'm vroeger ook met blote handen beetgepakt!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De 3 keurige jongetjes (7/10)
Een meisje mag thuis een feestje geven, maar ze heeft hele strenge ouders. Ze roept de drie belhamels van de klas bijeen en zegt dat ze zich keurig moeten gedragen. De drie jongens gaan naar het huis ...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
Verlaten... (7.68/10)
Een ambitieuze programmeur besloot eindelijk maar eens een vakantie te nemen. Hij boekte een cruise en ging op weg. Onderweg stak er echter een orkaan op en het schip verging. Na een tijdje spoelde de...Mop verder lezen (Je hebt 7% gelezen)
20 jaar cel (6.6/10)
Een blanke en een neger worden dezelfde dag tot 20 jaar opsluiting veroordeeld en worden samen in een cel geplaatst. Omdat 20 jaar toch wel erg lang is en omdat mannen nu eenmaal behoeften hebben besl...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)