Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Lullen
"Ik heb altijd al een goeie babbel gehad," zegt een marktkoopman."Mijn vader zei het vroeger al: 'Jongen, met lullen verdien jij later je geld.'
Tegen mijn zuster zei hij precies hetzelfde. Maar die heeft het toch een stuk makkelijker gehad dan mij...
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Piloten (7.8/10)
Twee piloten zitten in de cockpit en hebben het over de nieuwe stewardess."Ze neukt wel aardig, maar m'n vrouw is toch een stuk beter." zegt de een.
De ander wordt nieuwsgieri...
Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)
Porsche op bezoek bij god (7.37/10)
De ontwerper van Porsche is dood en gaat naar de hemel.Petrus zegt hem, dat hij vanwege zijn enorme verdienste in de auto-industrie, een wens mag doen.
Porsche denkt even na en zegt: 'I...
Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Een hele mond vol! (7.73/10)
Jantje zit in de klas, de juf vraagt aan de kinderen om een woord te zeggen, waar 2 g's in voorkomen. Jantje steekt meteen z'n vinger in de lucht, maar de juf weet dat Jantje altijd vreemde antwoorden...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
