Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hoertje in de hemel
Komt een hoertje bij de hemelpoort en vraagt aan Petrus of ze naar binnen mag. Nee, zegt Petrus.Je hebt veel te veel slechte dingen gedaan in je leven.
Het hoertje is heel erg verdrietig en gaat buiten de hemelpoort op een bankje zitten. Komt er een man langs met een grote zak op zijn rug.
Hij ziet het hoertje en vraagt wat er is.
"Ik mag de hemel niet in van Petrus", snikt ze.
Ik heb wel een ideetje, zegt de man.
Kijk ik ben in mijn leven kleermaker geweest en.......
Even later kijkt Petrus door het raampje van de hemelpoort en ziet daar de oude kleermaker met een zak op zijn rug staan.
Hij doet de deur open en vraagt:"Dag meneer de kleermaker, u mag er best in, maar wat heeft u in die zak zitten?
"O," antwoordt de kleermaker, "niks bijzonders, een oude naaimachine."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Toilet doordenkertje (6.55/10)
Een Belg en een Nederlander staan op de wc. Terwijl de Nederlander de wc betreedt wacht de Belg netjes op zijn beurt. Terwijl de Belg staat te wachten hoort ie op de wc de Nederlander zeggen "1-2...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Sex Gebarentaal (7.96/10)
Twee dove mensen trouwden en kwamen de eerste week tot de ontdekking dat ze niet konden 'praten' met elkaar in gebarentaal, wanneer ze het licht uitdeden. Na verscheidene mislukkingen, misverstanden e...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
20 jaar cel (6.6/10)
Een blanke en een neger worden dezelfde dag tot 20 jaar opsluiting veroordeeld en worden samen in een cel geplaatst. Omdat 20 jaar toch wel erg lang is en omdat mannen nu eenmaal behoeften hebben besl...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)