Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Mc Donalds
Een man en een vrouw hebben relatieproblemen en besluiten een sekstherapeut op te zoeken. Deze adviseert hen: "Laat jullie helemaal los. Doet het wanneer jullie er zin in hebben, en stel het niet uit, daar komen enkel problemen van."Het koppel besluit zijn raad op te volgen en de week daar achter in de sessie is de vrouw er echt opgelaten over: "Het was fantastisch! We hebben precies gedaan zoals u zei! Tijdens het avondeten kregen we er plotseling zin in, en we hebben het gedaan midden op de tafel!"
"Dat is heel goed," antwoordt de therapeut. "Natuurlijk," reageert de man van het koppel koeltjes, "het enige nadeel is nu wel dat we de McDonalds niet meer binnenmogen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Toverdrankje op de Golf (7.85/10)
Een man is wat slagen aan het oefenen op de golf, en een bal belandt in een bosje. De man , op zoek naar zijn balletje, ontdekt er een heksachtig wezen dat in een grote pot aan het roeren is. Hij vraa...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Maximum snelheid (6.72/10)
Wat is de maximale snelheid van neuken?68! Waarom? Want bij 69 ga je over de kop!
...
Mop verder lezen (Je hebt 190% gelezen)
Castratie (6.8/10)
Een man komt bij de dokter en klaagt: Ik heb de laatste van de rare pijnen; het begint in mijn linkervoet, trekt door mijn kuit en bovenbeen naar boven tot in mijn bil en het stopt in mijn schouder. T...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
