Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dat is jouw afwijking
Een stotteraar wordt gepest om zijn gestotter.'' M-m-maar iedereen h-h-h-heeft w-wel eens een afwijking'', zegt hij.'' M-m-met welke hand v-v-veeg jij de b-b-billen af?'', vraagt hij aan de man die hem pest.
'' Met m'n rechterhand'', zegt de pester.
'' D-d-dat is dan jouw af-afwijking, dat d-doen de m-m-meeste met pap-papier''.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Laatste kans (7.18/10)
Er vliegt een vliegtuig boven de oceaan. De piloot meldt de passagiers dat ze een crash gaan maken. De piloot zegt: "Doe de volgende tien minuten wat je altijd al had willen doen, want je doet he...Mop verder lezen (Je hebt 40% gelezen)
grijze haren (6.02/10)
Jantje : "Mama, waarom heb je van die grijze haren?"Mama:"Dat komt omdat kindjes heel ontdeugend zijn."
Jantje:" O, vandaar dat oma helemaal gr...
Mop verder lezen (Je hebt 93% gelezen)
Tampax (7.41/10)
Een man loopt in de supermarkt en vraagt aan de kassierster waar hij een doos 'Tampax' kan vinden."In de 3e gang van links" antwoordt de vriendelijke vrouw hem.
Een ...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
