Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Koude nacht
Komt een man 's nachts stomdronken een cafe uit en wil de weg oversteken.Deze glinstert echter een beetje aangezien het geregend heeft.
De man denkt: he bah, nu moet ik nog naar de overkant zwemmen ook.
De man neemt een aanloop, neemt een flinke duik en barst heel z'n kaak open op het asfalt.
Verdomme, denkt de man, nu heeft het nog gevroren ook.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Lente hangt in de lucht (6.38/10)
Jantje heeft promotie gemaakt en voor zijn functie moet hij op Engelse les. Op een gegeven moment wil hij het pas geleerde 'beginners Engels' in de praktijk brengen. Hij gaat een praatje aan met een k...Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)
Hotelmanagement (7.36/10)
Een mooie blonde dame loopt richting balie van een gerenomeerd hotel en wenkt de man die erachter staat, deze komt onmiddelijk naar haar toe. Dan wenkt de dame met haar wijsvinger naar de man om iets ...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Tampax (7.41/10)
Een man loopt in de supermarkt en vraagt aan de kassierster waar hij een doos 'Tampax' kan vinden."In de 3e gang van links" antwoordt de vriendelijke vrouw hem.
Een ...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
