Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Nieuwe thermos
Een Nederlander komt bij Blokker in Antwerpen en ziet een thermosfles staan. Hij vraagt aan de verkoopster: Wat is dat? Awel, zegt de verkoopster, dat is een thermosfles, alles wat je er koud instopt blijft koud en alles wat je er warm instopt blijft warm. Ik neem er een, zegt de Nederlander.Terug gekomen in Nederland, neemt hij de thermosfles mee naar z'n werk, en zijn collega’s vragen: Wat is dat? Dus hij zegt: Dat is het nieuwste uit België: een thermosfles. Alles wat er warm in gaat blijft warm en alles wat er koud ingaat blijft koud.
Vraagt zijn collega: Wat heb je er nu inzitten?
Zegt die Nederlander: 2 koppen koffie en een Magnum!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Stokslagen (8.01/10)
Een Duitser, Nederlander en Belg worden in Saoedi Arabië gepakt omdat ze alcohol gedronken hadden, wat streng verboden is. De Sultan laat ze voorkomen en vertelt ze: "Voor het gebruik van alcohol...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
De bronzen kat (7.85/10)
Er loopt een man door de binnenstad van Mechelen. Hij ziet op een gegeven moment in de etalage van een antiquair een bronzen kat staan. Hij loopt de winkel in en vraagt aan de verkoper wat de kat moet...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Nederlanders op de trein (7.99/10)
Drie Belgen en drie Nederlanders gaan samen met de trein op stap. De drie Nederlanders kopen elk een ticket aan het loket, de drie Belgen kopen er samen maar één. De Nederlanders zijn verwonderd: hoe ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
