Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Men pensioentje...
Loopt een oud mannetje op de Amsterdamse wallen.Vraagt een hoer: "Hee opa, zullen we het nog eens proberen?"
Zegt opa: Nee meid, dat kan ik niet meer."
Zegt die hoer: "Kom kom, we gaan het gewoon proberen."
Hij naar binnen, en gaat er op als een jonge vent, wel 3x achter elkaar.
"Pfff", zegt die hoer, "je zei nog wel dat het niet meer ging, maar daar kunnen veel jonge kerels nog niet aan tippen!"
Zegt opa: "Ja, dat kan ik nog wel, maar met mijn pensioentje betalen, nee, dat gaat niet meer."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Eindelijk (7.23/10)
Een hoertje neemt na een goed gevulde werkdag de trein.In de trein zit ze alleen met een man. Ze zet zich neer en zucht luidop: "Eindelijk samen!"
De man , enigszins geschrokk...
Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)
Mc Donalds (7.28/10)
Een man en een vrouw hebben relatieproblemen en besluiten een sekstherapeut op te zoeken. Deze adviseert hen: "Laat jullie helemaal los. Doet het wanneer jullie er zin in hebben, en stel het niet...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
De Zaagbeweging (7.28/10)
Er zit een man boven op zijn huis, zijn dak te maken en wil de zaag hebben. Dus hij schreeuwt naar beneden en vraagt om de zaag. Maar de man beneden begrijpt hem niet, dus de man boven gebruikt gebare...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)