Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Ik wil een man!

Op een avond hoort jantje lawaai in de slaapkamer van zijn zus. Hij sluipt naar haar slaapkamerdeur en piept door het sleutelgat. Hij ziet zijn zus allerlei bewegingen maken onder de deken al roepend: Ik wil een man ohhh ik wil een man!! Niet begrijpend wat er gebeurd gaat hij terug slapen.

De volgende nacht alweer een hoop lawaai in de slaapkamer van zijn zus. Weer gaat hij door het sleutelgat kijken en ziet een man van katoen geven op zijn zus. WAAW denkt jantje en gaat terug slapen.

De derde nacht wordt jantjes zus wakker door het lawaai in jantjes slaapkamer.
Ook zei gaat gluren door het sleutelgat van jantjes slaapkamer.
Verbouwereerd ziet ze jantje wilde bewegingen maken met zijn hand onder de dekens al roepend: Ik wil een skateboard ik wil een skateboard!!!




Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Weg met de fiets (6.27/10)

Er wordt een koppel wakker en ze zeggen: "Weet je wat ik vannacht gedroomd heb?"
"Nee", zegt de man.
"Ik was met mijn fiets gaan rijden door een prachtige natu...

Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)


12 inch bic (7.69/10)

There were two golfers on the golf course. One of the men pulled out a cigarette, and asked his friend for a light. His friend pulls out a 12 inch Bic lighter.
- "Woah, where did you get ...

Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)


Tatoeage (6.33/10)

Er komt een homo een tatoeagezaak binnen.

Homo: "Meneer ik wil ne mooie rode tractor op mijne lul laten tatoeëren."
Man: "Dan kunde toch beter een mooie rode fer...

Mop verder lezen (Je hebt 57% gelezen)


Mop details

Categorie: Seks & Bedpret
Moppentapper: Hunterke
Datum: 03-08-2024
Maal bekeken: 7488
Aantal stemmen: 72
Gemiddelde score: 7.46

5
2
2
2
0
8
9
15
7
22
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish