Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Het magische papiertje
Een vrouw gaat naar de sauna, als ze erin zit zegt de man naast haar: "Amai gij hebt een groot gat en amaai wa hebde gij kleine borsten". De vrouw vertrekt diep beledigd naar huis.De volgende dag gaat ze opnieuw naar de sauna. Maar ze houdt haar handen voor haar borsten en haar gat. Een andere man ziet haar en vraagt: "Waarom doet gij dat?" Omdat gisteren een man heeft gezegd dat mijn gat te groot en borsten te klein zijn ". "Oh", zegt de man," daar weet ik wel iets tegen, ge moet elke dag met een stukje papier tussen uw borsten wrijven, na een tijd hebt ge dan hele grote borsten ". "Ja ? en werkt dat echt ? " vroeg de vrouw verbaasd. " Tuurlijk, kijkt maar eens naar uw gat !!! "
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
2006 (7.96/10)
JE WEET DAT JE IN 2006 LEEFT ALS...1. Je per ongeluk je paswoord ingeeft in de microgolf-oven...
2. Je in geen jaren "patience" gespeeld hebt met...
Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Helkamers (7.03/10)
Een man is dood, en moet naar de hel. Hij heeft keuze uit driekamers, waarin hij moet verblijven. Hij komt bij de eerste kamer en
ziet allemaal mensen met speren door hun benen en armen...
Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Bankautomaat (6.96/10)
Voor alle klanten van de KBC bank! De KBC bank aan de dorpstraat heeft als eerste bank in België vanaf 1 maart 2000 een "drive thru" bankautomaat in gebruik genomen. Geld afhalen zonder je a...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
