Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Trekkers
Drie padvindertjes staan met hun rugzakjes te liften langs de weg.Stopt er een stoere sportwagen met daarin een bloedmooie jongedame aan het stuur.
Twee padvindertjes stappen in op de achterbank en een padvindertje stapt in naast de bestuurster, die vraagt: "Zijn jullie trekkers?"
Antwoordt het padvindertje op de voorbank: "Die twee achterin wel, maar ik neuk al een beetje!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Viagra van de markt (6.33/10)
MINISTERIE VAN VOLKSGEZONDHEID.************************************************************
Er werd vandaag eenparig beslist om VIAGRA van de markt te halen.
Reden:
...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
Beroepsmisvorming (6.5/10)
Een man komt zwaargewapend een bank binnen en roept; Dit is een overval, iedereen op zijn buik op de grond liggen! Iedereen in de bank gaat liggen en hij gaat naar de kassa om geld te halen. Dan bemer...Mop verder lezen (Je hebt 49% gelezen)
Sex Gebarentaal (7.96/10)
Twee dove mensen trouwden en kwamen de eerste week tot de ontdekking dat ze niet konden 'praten' met elkaar in gebarentaal, wanneer ze het licht uitdeden. Na verscheidene mislukkingen, misverstanden e...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
