Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Koe in de boom?
Een blondje, een brunette en een roodje ontsnapten uit de gevangenis. Terwijl ze ronddoolden in de veenhuizer bossen, kwamen de bewakers met een speurhond steeds dichterbij. Tenslotte waren ze zo dichtbij dat de dames elk in een andere boom klommen. De speurhond bleef eerst onder de boom van de brunette staan: "Eens kijken" zei een van de bewakers en schudde aan de boom. "Miaaauw" klonk het van boven. "Stomme hond, het is slechts een kat" zei de bewaker. En ze liepen langs de volgende boom waar de roodharige in zat. De hond bleef weer staan blaffen en weerschudde een bewaker aan de boom, nu klonk het: "Pwieet, pwieeieeieeet". "Ah" zegt de bewaker " een vogeltje". Ze lopen door en nu stopt de hond bij de boom waar het blondje in zit. Weer schudt de bewaker aan de boom. Van boven klinkt het: "MmmBoehhh, MmmmmBooeoeoeoehhhh......"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Aan de overkant (6.15/10)
Een dame maakt in haar uppie een boswandeling. Ze nadert een rivier en vraagt zich af hoe aan de overzijde te komen. Toevallig (en gelukkigerwijs) ziet ze aan de overkant een blonde dame lopen. Het an...Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
Blondjes en autosleutels... (6.08/10)
Twee blondjes staan bij de auto te sukkelen met het slot.Ze zijn namelijk de sleutel kwijt.
Plots begint het zachtjes te regenen.
Zegt het ene blondje tegen het andere:
...
Mop verder lezen (Je hebt 73% gelezen)
Blondje te paard (7.45/10)
Een blondje beslist op een dag paard te rijden ook al heeft ze daar totaal geen ervaring mee. Ze stapt dus op het paard, zonder hulp of toezicht en het paard begint spontaan te galopperen. De blondine...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
