Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Ik ben een aap
Jantje komt thuis en lacht heel hard.Zijn vader vraagt:''Wat valt er te lachen?''''Nou,ik moet honderd keer :Ik ben een aap opschrijven.''Vader:''Wat is daar nou voor leuks aan?''''U moet er u handtekening onder zetten!''
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Baziel solliciteert (6.33/10)
Baziel leest 's morgens in de krant een advertentie van het leger dat rekruten aanwerft.Aangekomen op de kazerne moet hij eventjes op de gang wachten alvorens het zijn beurt is.
Eindeli...
Mop verder lezen (Je hebt 43% gelezen)
In het gekkenhuis (7.53/10)
De verpleegster komt een kamer binnen, en ziet daar een patiënt die doet alsof hij een auto bestuurt.De verpleegster vraagt hem: "Charel, wat ben je aan het doen?"
Waarop Ch...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Wonder zwembad (6.67/10)
Een Belg, een Italiaan en een Nederlander gaan naar een zwembad.Bij het zwembad staat in grote letters: WONDER ZWEMBAD: VOOR JE VAN DE SPRINGPLANK SPRINGT ZEG JE IETS EN DAAR ZWEM JE DAN IN.
Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
