Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Lelijkste schilderij
Man en vrouw zijn samen op bezoek in het museum.''Joris, moet je dat schilderij eens zien! Dat is de lelijkste schilderij dat ik ooit gezien heb!''
Antwoordt de man: ''Miep, zet nu je bril op en ga weg voor de spiegel!''
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Snel! Voor het begint... (7.21/10)
Een man komt thuis en zegt tegen zijn vrouw: "Geef me eens een pint, voor het begint." Even later vraagt hij een tweede: "Geef me nog een pint, voor het begint." Nog wat later vraa...Mop verder lezen (Je hebt 47% gelezen)
Genezende krachten (6.6/10)
Het is zaterdagavond en hele volksstammen aan kijkers zitten weer aan de buis gekluisterd. Dat is niet ongebruikelijk bij een optreden van het medium: het congrescentrum zit bomvol; de zaal had ook ti...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
De suikerpot gepikt (7.23/10)
Madam De Bock komt haar zoon Jef bezoeken die in Antwerpen studeert. Ze komt erachter dat hare zoon samenwoont met Vicky. Ze denkt dat die twee een relatie hebben. Jef verzekert zijn moeder dat dit ni...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
