Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Sex in het bejaardentehuis
Georgette en Marcelleke wonen beiden in een bejaardentehuis, en hebben iets met elkaar. Ze zijn beide 96 jaar en aan hun rolstoel gekluisterd. Elke avond hebben ze een afspraakje in de TV zaal. Georgette houdt dan passief Marcelleke zijn penis vast en ze kijken een uurtje TV. Het is geen geweldige relatie, maar "het is al wat ze hebben." Op een avond komt Marcelleke niet meer opdraven. Ook de twee daaropvolgende avonden komt hij niet. Georgette neemt aan dat hij ziek is, maar de volgende ochtend ziet ze hem vrolijk door de gang rijden. Ze houdt hem tegen en zegt : "waar was jij de afgelopen dagen ?"Hij antwoordt : "Als je het dan zo graag wil weten, ik was bij een ander !".
"Vuile smeerlap" schreeuwt ze. "Wat deden jullie dan ?"
"Precies hetzelfde wat wij altijd doen" antwoordt hij.
"Is ze mooier of jonger dan ik ?" vraagt ze.
"Nee, ze is net zo mooi en zelfs 98 jaar !"
"Maar in hemelsnaam !!! Wat heeft zij dan dat ik niet heb?" vraagt Georgette.
Marcelleke glimlacht en zegt : "Parkinson"....
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
FF pijpe... (7.93/10)
Een jongen brengt zijn vriendin terug naar huis nadat ze samen uit zijn geweest. Als ze bij de deur komen leunt hij nonchalant met een hand tegen de muur en zegt tegen haar: "Schat, waarom pijp j...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
14 keer Jantje (7.48/10)
Een vrouw gaat samen met haar 14 kinderen naar de kerk.De pastoor vraagt aan de jongste: Hoe noem jij?
Hij antwoord jantje meneer. alsook het tweede, derde ,vierde t.e.m het 14 de kind ...
Mop verder lezen (Je hebt 32% gelezen)
Hij doet nog steeds pijn (7.91/10)
Twee vrouwen spelen op zondagmorgen een partijtje golf. Op een zeker moment slaat de ene vrouw de bal behoorlijk uit de richting. Het is zelfs zo erg dat ze enkele honderden meters verder een man raa...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)