Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hoeveel is de stand?
3 turken en 3 marokanen krijgen ruzie op straat. Plots schiet een turk een marokaan neer.De 2e marokaan pikt dit niet en wilt wraak nemen, dus hij steekt een turk neer.
Hoeveel is de stand?
2 - 0 voor Belgiƫ !
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hollandse gierigheid (7.64/10)
Nadat hij in Parijs zeer uitgebreid heeft gegeten vraagt een Hollander naar de rekening. De kelner presenteert hem het briefje waarop de eindsom van 199 Franse francs genoteerd staat. De Hollander leg...Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
marokkaan in wapenwinkel (6.48/10)
Een marokkaan gaat naar een wapenwinkel in 't centrum van Antwerpen. De uitbater is een typische Antwerpenaar, met het eveneens typische 'platte accent'. De marokkaan vraagt: "seg meneer, edde go...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Hollandse recyclage (7.54/10)
Er zit een Hollander in het restaurant te eten. Hij eet een croisantje. Komt er een Marokkaans kereltje aangelopen die asociaal op zijn kauwgom zit te kauwen. Hij neemt plaats naast de Hollander.Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
