Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Scheidingshekken kapot
Het scheidingshekken tussen de hemel en de hel is omvergevallen.Sinte Pieter gaat Satan opzoeken en herinnert hem aan het contract:
"De kosten moeten ieder voor de helft gedragen worden."
Satan begint hartelijk te lachen en roept dat Sinte Pieter de pot op kan.
Even later staat Sinte Pieter er weer met een jachtgeweer.
Dreigend herhaalt hij zijn eis: "Als ge niet akkoord zijt ga ik een advocaat bijhalen!".
"Haha", roept Satan geamuseerd, "en waar gaat gij die vinden denkt ge ???"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
If you love the lord (6.3/10)
The other day I went to the local religious book store and I saw a "Honk if you love Jesus" bumper sticker. I bought it and put it on the back bumper of my car, and I'm really glad I did. Wh...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Tuin van Eden (6.37/10)
Een Fransman, een Belg en een Nederlander belanden in de tuin van Eden. Er bevindt zich daar een zwembad met een merkwaardige eigenschap. Net voor je van de springplank duikt, kan je een wens doen en ...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Kent iemand Jezus? (6.41/10)
Bij een klooster zijn enkele bouwvakkers bezig met een renovatie. Op een regenachtige dag staat moeder overste op de eerste verdieping te kijken naar de vorderingen van de renovatie. Zij staat uit het...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
